Menü Kapat
Evet Ne Söylüyorduk

27.02.2019 da Kumbaravan’ın sağladığı burs ile ” Evet Ne Söylüyorduk ” konserine katıldım. Konsere 5 dakika geç katıldım. Sanatçıyı daha önce dinlememiştim, meraklıydım ve açıkçası biraz ön yargılıydım. Ama konser çok keyifliydi. Sanatçının sesi oldukça güzel ve duyguluydu. Sanki şarkıları yaşayarak söylüyordu. Sanatçıyı oldukça çok beğendim artık bol bol dinleyeceğime eminim.

Evet Ne Söylüyorduk

Konsere rutin üst ve bilek mührü aramasından sonra girdim. Bilet temini oldukça hızlı oldu. Konser alanına daha önce çok gitmiştim ve genelde kalabalıktan sanatçıyı görmekte zorlanırdım ama bu sefer sanatçıyı görme gibi bir sorunum olmadı belki de salonun fazla kalabalık olmaması nedeniyle. Her ne kadar kalabalık olmaması benim işime geliyor olsa da konser daha fazla dinleyiciyi hak ediyordu. Konser alanından bazı konserlerde olduğu gibi masalar ve bilardo masası kaldırılmamıştı yani sanatçıyı oturarak içeceğiniz ile rahat rahat dinleyebiliyordunuz ve hatta konsere erken geldiyseniz sanatçıyı beklerken langırt ve bilardo oynayarak vakit geçirebilirsiniz. Gerçi mekanın cafe benzeri girişi var dolayısıyla içecek alıp konser öncesi arkadaşlarınız ile muhabbet edebileceğiniz hoş bir ortam vardı. İçecek servisi iyi ve fiyatları da makul. Lavabolar temiz ve tasarım olarak oldukça güzel. Mekan kapalı konser alanları arasında en iyilerinden diyebilirim ya da en azından benim için öyle. Konser genel anlamda keyifli bir şekilde ilerledi. Sıkıldığımı veya daraldığımı hatırlamıyorum. Hatta konser biterken üzüldüğümü bile söyleyebilirim. Oldukça keyifli bir şekilde ayrıldım.

Sanatçıyı daha önce dinlememiş olmama rağmen;

oldukça sevdim hatta yolda dönerken bir iki şarkısını daha dinledim. Bence oldukça yetenekli bir sanatçı bugüne kadar keşfetmemiş olmam üzücü. Birkaç şarkısının adını aradım konserden sonra. Aslında sanatçının şarkı söylediği türde pek fazla şarkı dinlemezdim genel anlamda farklı bir müzik zevkine sahiptim biraz da meraktan bu konseri seçtim bu yüzden de biraz ön yargılıydım. Aslında beklediğimden farklıydı konser ben pop türünde bir konser bekliyorken bambaşka bir şey ile karşılaştım. Hoş ben de zaten fazla pop şarkı dinlemezdim. Benim için büyük bir keşif oldu kısaca. Oldukça keyifli ve güzel bir konser oldu. Kumbaravan ailesine bu imkan için teşekkür ederim.

Diğer Bursiyer yazılarına gitmek için tıklayınız

Ana sayfaya gitmek için tıklayınız

Posted in Bursiyerler, Müzik

Benzer Yazılar